Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Cocineros > Kuhar / Kuharica-spremačica

KUHAR / KUHARICA-SPREMAČICA. Croacia

Contrato en Croacia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26.Zakona o predškolskom odgoju i  obrazovanju(N.N.10/97,107/07 i 94/13) Upravno vijeće Dječjeg vrtića Princeza,Split,Kukuljevićeva 5, raspisuje N A T J E Č A J Za obavljanje poslova radnog mjesta

KUHARICA -SPREMAČICA

-1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme s punim radnim vremenom do 31.12.2024

Uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju.i naobrazbi (NN 10/97,107/07 94/13),Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika,te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (N.N.br.133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića.

Kandidati uz prijavu za natječaj prilažu:

-Životopis

- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi u izvorniku ili preslici

- uvjerenje o nekažnjavanju sukladno čl. 25 Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi,ne starije od 6 mjeseci

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2)

-uvjerenje nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4) i

-dokaz o hrvatskom državljanstvu

-Položen vozački ispit B kategorija

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Dječji vrtić Princeza, Split, Kukuljevićeva 5 ili na email adresu: djecji.vrtic.princezagmail.com

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Datum objave:13.6.2024.godine

(link za preuzimanje dokaza o pravovremenoj objavi natječaja na web stranici:Dokaz)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić PRINCEZA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kukuljevićeva 5, 21000 Split

Email: djecji.vrtic.princezagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520692.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.