Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Cocineros > Kucharz Kuchni Orientalnej

Kucharz kuchni orientalnej. Polonia

Trabajo en Polonia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Kucharze : Kucharze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Gotowanie, przygotowywanie potraw kuchni orientalnej.

Praca na umowe zlecenie, ok.

8 godzin pracy w miesiącu.

Dyspozycyjność wg potrzeb caly tydzień w przedziale godz.

10:00-18:00.

Proponowany okres wykonywania pracy: 1 rok - 3 lat.

Oferta dostępna w sali GWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; gimnazjalne - konieczne; brak lub niepełne podstawowe - konieczne; podstawowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - konieczne- uprawnienia: książeczka sanepidowska - pożądane- inne zawody: Kucharz*, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: wykształcenie bez znaczenia, staż pracy 1 rok na stanowisku kucharza, znajomość kuchni orientalnej, mile widziana książeczka sanepidowska Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy we WrocławiuGliniana 20/22Wrocław 50525- wymagane dokumenty: .- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Sala G, tel.: 71 7701 600

Identificador de la vacante:1620StPr/19/10198.

Ver las 2,514 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.