Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Especialistas en tratamientos de belleza > Kozmetičar/asistent (m/ž)

Vacantes en Croacia de Especialistas en tratamientos de belleza

Kozmetičar/asistent (m/ž)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Hairdressers, beauticians and related workers › Beauticians and related workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

VAŠE ODGOVORNOSTI I ZADACI:

- Prijem, priprema i ispraćaj klijenata

- Priprema i dezinfekcija radnog mjesta

- Sterilizacija instrumenata i pribora

- Asistencija voditeljici centra

- Administrativne obaveze: vođenje medicinske dokumentacije, praćenje klijenata, komunikacija s klijentima

- Narudžba medicinskih i potrošnih materijala te provjera stanja skladišta i opreme

- Komunikacija s klijentima, razumijevanje njihovih zahtjeva i davanje prijedloga tretmana.

- Odrađivanje konzultacija za laserske tretmane i tretmane lica.

- Priprema prostora i uređaja za tretmane po rasporedu tijekom radnog dana

- Održavanje uređaja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS?

- Završena (strukovna) srednja škola - četverogodišnja

- Poželjno radno iskustvo u beauty industriji

- Minimalno osnovno poznavanje i mogućnost konverzacije na engleskom jeziku

- Osnovno znanje rada na računalu (MS Office, e-mail)

- ljubaznost i susretljivost

- vrhunske komunikacijske vještine

- Predanost u radu i proaktivnost

- Odgovornost i posvećenost detaljima

- Iznimna urednost

- motiviranost za učenje i napredovanje u beauty industriji

- Izvrsne organizacijske sposobnosti

MI NUDIMO:

- Rad u stabilnoj tvrtki, vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu

- Mogućnost stalnog zaposlenja

- Kontinuiranu stručnu edukaciju i podršku u rastu i razvoju

- Rad s najsuvremenijom tehnologijom

- Rad u smjenama 5 dana tjedno

- Paket pogodnosti za zaposlenike (popust na usluge Skinmed beauty centra)

- Timska druženja

Svoje prijave možete poslati na infoskinmed.hr i u prilogu dodati :

- Životopis

- Motivacijsko pismo u kojem nam kratko objašnjavate svoju motivaciju za radom te zašto ste baš Vi prava osoba za nas infoskinmed.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Skinmed d. o. o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infoskinmed.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2524595.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines ofertadas.