Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería > Koulutusohjelma: Ripsiteknikko

Ofertas de trabajo en Finlandia (Kanta-Häme) de vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería

Koulutusohjelma: Ripsiteknikko

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olisiko sinusta meille uusi ripsiteknikko?

Emme vaadi aikaisempaa osaamista alalta. Haemme alasta kiinnostuneita, joilla on motivaatiota ryhtyä kehittämään itselleen täysin uusi ammatti ripsien parissa.

Ohjelmassa aloitetaan palkattomalla opiskelujaksolla, joka sisältää koulutuksia, itsenäistä harjoittelua ja mallitöitä. Itsenäisen harjoittelun osuus on halutessaan mahdollista toteuttaa etänä. Koulutusohjelma alkaa koulutuspäivällä 26.10. Järvenpäässä ja jatkuu 13.11. sekä 19-20.11. koulutuspäivillä Hämeenlinnassa. Koulutuspäivien välissä suoritetaan itsenäistä harjoittelua. Mallityöt ajoittuvat 21.11.-30.11., jonka jälkeen alkaa 2.12. asiakastyöt sekä harjoittelijatyötehtävät.

Haemme tekijää työsuhteeseen tai yrittäjäksi. Harjoittelijapalkka ajanjaksolla 1.12-30.4. alkaen 8,59€/asiakastyötunti, tämän jälkeen 9,56-10,11€/asiakastyötunti kehityksestäsi riippuen. Yrittäjäsopimus koulutusohjelman aikana on 50%. Työsuhteen tai yrittäjäsopimuksen kesto 12kk.

Halutessasi, meillä on myöhemmin mahdollista kouluttautua yrityksessämme myös seuraaviin osaamisiin:

Lashlift, peruskoulutus.

Browlift, peruskoulutus.

Koneellinen manikyyri ja geelilakkaus.

Rakennekynnet, peruskoulutus.

Työajat ajoittuvat ma-la 8-21 (Mahdollisuus vaikuttaa työaikoihin). Edellytämme hakijalta sitoutumista vähintään 20h/vko. Lisätunneista kiinnostuneille on joustavasti työtä tarjolla 40h/vko asti, pyydettäessä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Kauneushuone Valentina Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2c807900-8efa-4140-9c1b-4d02342870d7.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en cosmética y perfumería/vendedora especializada en cosmética y perfumería ofertadas.