Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Kotisiivooja, Smobbi Oy, Siivouskohteet Oulun Talousalueella, Pääosin Oulu Ja Kempele, Oulu

Empleos de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Kotisiivooja, Smobbi Oy, Siivouskohteet Oulun Talousalueella, Pääosin Oulu Ja Kempele, Oulu

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olemme kasvava siivousyritys Oulun talousalueella ja teemme yritys- ja kotisiivouksia. Tarvitsemme asiakasmäärän kasvaessa uuden siistijän. Tarjoamme vakituisen työsuhteen elokuusta 2024 alkaen. Työsuhteen alussa tarjoamme vähintään 60h/kk ja tulevaisuudessa tehtävä on täysipäiväinen. Työtehtävät suoritetaan 6-16 välillä.

Tehvävä ei vaadi aikaisempaa työkokemusta siistijän työstä, mutta b-ajokortti ja suomen kielen taito vaaditaan.

aluksi min. 60h/kk ja tulevaisuudessa täysipäivätyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Smobbi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:9ad16d2e-b702-4d44-819a-617ba0b23fee.

Ver las 314 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.