Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Siivooja Uusimaa

Siivooja uusimaa. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Ofertas en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de limpiador doméstico/limpiadora doméstica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme aktiivisia siivoojia Uudenmaan alueelle, jotka ovat valmiita hoitamaan monipuolisia siivoustöitä. Työtehtäviin kuuluu muun muassa rappusiivousta, toimisto- ja asuinkiinteistöjen perusteellista puhdistusta sekä ylläpitosiivousta. Siivoojana olet avainasemassa varmistamassa tilojen siisteyden ja viihtyisyyden asiakkaille.

Tehtävät vaihtelevat päivittäin ja edellyttävät kykyä itsenäiseen työskentelyyn. Arvostamme oma-aloitteisuutta ja huolellista työskentelyotetta. Työssä menestymisen edellytyksenä on myös positiivinen asenne ja hyvät vuorovaikutustaidot, sillä asiakaspalveluhenkisyys on tärkeä osa työtäsi.

Tarjoamme kattavan perehdytyksen ja mahdollisuuden kehittyä siivousalan ammattilaiseksi. Aiempi kokemus siivoustyöstä katsotaan eduksi, mutta emme edellytä sitä. Työaika on joustava ja sovittavissa työntekijän tarpeiden mukaan. Tärkeintä on, että olet motivoitunut ja valmis sitoutumaan tehtävään pitkäaikaisesti.

Jos tunnet, että sinulla on tarvittavat taidot ja asenne työtehtävään, otamme mielellämme vastaan hakemuksesi ja kuulemme lisää sinusta!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Muutto- ja siivouspalvelu Reipas Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:0ec4276a-cc47-4dfd-a387-97ea7f22169c.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.