Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > especialista en tratamientos de depilación > Kosmetyczka

Kosmetyczka. Małopolskie. Polonia

Vacante en Małopolskie (Polonia) de especialista en tratamientos de depilación

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › especialista en tratamientos de depilación.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy usług osobistych › Fryzjerzy, kosmetyczki i pokrewni › Kosmetyczki i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wkonywanie zabiegów kosmetycznych związanych z pielęgnacją ciała i twarzy.

Główne obowiązki obejmować będą przeprowadzanie zabiegów depilacji różnymi metodami (woskowanie, usuwanie owłosienia metodą IPL), jak również zabiegi fototerapii. W ramach fototerapii kosmetyczka będzie wykonywała zabiegi fotoodmładzania skóry, które mają na celu poprawę jej elastyczności i wygładzanie drobnych zmarszczek, zabiegi redukujące przebarwienia skórne oraz zabiegi ujędrniające, które poprawiają kontur twarzy i ciała. Ponadto do obowiązków będzie należało doradztwo w zakresie odpowiedniej pielęgnacji ciała, dobór kosmetyków do typu skóry klienta, utrzymanie wysokiego standardu higieny miejsca pracy, obsługa klienta, zarządzanie terminarzem wizyt oraz ewentualne prowadzenie dokumentacji zabiegów

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie średnie - technik usług kosmetycznych, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - firma przeprowadzaszkolenie wstępne, uzupełniejące oraz szkolenia bieżące przeprowadzane przez centralę Depil Concept.

Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Jagiełły 18.

Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 8:00 do 16:00, II zmiana od 12:30 do 20:30, soboty od 9:00 do 15:00 - zamiennie.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Wyspiańskiego 10

Oświęcim 32602

- wymagane dokumenty: skierowanie

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 397 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Jolanta Krzyścin, tel.: 338444144 w. 1110

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1686Pr/jokr/24/0884.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › especialista en tratamientos de depilación ofertadas.