Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > esteticista > Kosmetologi

Oferta de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de esteticista

Kosmetologi

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Odotamme sinulta:

- Kosmetologin tutkintoa

- Erinomaista asiakaspalvelutaitoa sekä aitoa halua auttaa asiakastasi

- Intohimoista suhtautumista työhösi ja työn jälkeesi

- Teet kasvo- ja jalkahoitoja, manikyyrejä ja sokerointeja (muu osaaminen on plussaa)

- Positiivista asennetta ja luotettavuutta

- Taitoa tulla toimeen erilaisten ihmisten kanssa

- Oma-aloitteisuutta ja yrittäjämaista otetta työhön

- Mahdollisuutta laskuttaa yrittäjänä tai kevyt-yrittäjänä

- Pitkäjännitteisyyttä asiakaskunnan kasvattamisessa

- Taitoa käyttää somealustoja

Mitä tarjoamme sinulle:

- Valmiin, toimivan konseptin

- Upeat tilat ja nettiajanvarauksen

- Oman huoneen pöytineen jota saat sisustaa haluamallasi tavalla

- Riskittömän tavan työllistyä kosmetologi yrittäjänä

- Rennon ja kannustavan työyhteisön

- Timma varausjärjestelmä (osittain valmis asiakaskunta)

Espoon Parantavat Kädet on hyvinvointikeskus Suurpellossa. Hoitolassa on töissä koulutettu hieroja (omistaja) Juha sekä Selkäklinikka josta löytyy useampi kiropraktikko. Liiketilan edustalla paljon parkkipaikkoja, joten sinun sekä asiakkaiden on helppo saapua paikalle.

Lähetä vapaamuotoinen hakemus, jossa kerrot itsestäsi, osaamisestasi ja siitä, miksi olisit sopiva lisäys tiimiimme. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydettyä.

Juha Österlund, puh. 0413181231

espoonparantavatkadetgmail.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 942 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Espoon parantavat kädet.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:de223b3f-850f-4d1f-b139-4e64e9c95016.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista ofertadas.