Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > empleado de salón de belleza/empleada de salón de belleza > Kynsiteknikko, Cr Beauty Studio Turku

Kynsiteknikko, CR Beauty Studio Turku. Varsinais-Suomi

Trabajar en Finlandia (Varsinais-Suomi) de empleado de salón de belleza/empleada de salón de belleza

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › empleado de salón de belleza/empleada de salón de belleza.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei sinä kynsiteknikko! Tervetuloa tiimiimme.

Meillä on tarjota sinulle vuokratuoliyrittäjän paikka omalla kalustetulla pisteellä.

CR Beauty Studio Turku sijaitsee Turun keskustassa osoitteessa Rauhankatu 10. Studiomme on yli 100 neliön valoisa ja avara hoitola. Modernia sisustusta unohtamatta.

Saamme päivittäin ihania ja upeita viiden tähden palautteita asiakkailta meidän hyvästä palvelusta, ammattitaidosta sekä kauniista ja seesteisestä hoitolasta. Ennen kaikkea hyvästä tunnelmasta ja tiimihengestä, joka välittyy meidän asiakkaille.

CR Beauty Studio on kauneudenhoitoalan ketju ja liikkeemme löytyvät Turusta, Salosta sekä Joensuusta.

Turun toimipisteellä meitä työskentelee 7 kauneusalan huippuosaajaa.

Palveluistamme löytyvät kynsi-, ripsi-, kulma-, meikki-, kampaus sekä sokerointipalvelut. Lisäksi toimimme Magnifique Nails Finland merkin virallisena kouluttajana sekä jälleenmyyjänä.

Etsitkö rentoa ja mukavaa työporukkaa, olet ammattitaitoinen ja omaat loistavat asiakaspalvelutaidot?

Olet etsimämme henkilö!

Toivomme sinulta myös tiimityöskentelyä, sitoutumista työhösi sekä halua olla trendeissä mukana.

Laita vapaamuotoinen hakemuksesi ja jutellaan lisää: crbeautystudiohotmail.com

Innolla odottaen: CR Beauty Studion tiimi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 397 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: CR Beauty Studio.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:4cecb873-3bf3-4c74-bcb2-8822ad0154ed.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › empleado de salón de belleza/empleada de salón de belleza ofertadas.