Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > esteticista > Kosmetologi/ Kynsiteknikko, Brener Beauty Oy, Kauneushoitola Avallonica, Espoo

Kosmetologi/ Kynsiteknikko, Brener Beauty Oy, Kauneushoitola Avallonica, Espoo

Empleos de esteticista en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme ihanaan Avallonican joukkoomme Kynsiteknikkoa.

Meistä

-Liikkeemme toiminut vuodesta 2012, sijaitsemme loistavalla alueella, hyvin kulkuyhteyksien päästä, Espoossa Kilon keskustassa.

-Liikkeeseemme pääset helposti autolla, bussilla tai junalla.

-Olemme bussi-pyysäkin vieressä ja liikkeemme talosta löydät paljon ilmaisia parkkipaikkoja.

Tarjoamme asiakkaillemme laajan valikoiman kampaamo-, kynsi-, kosmetologi-, sekö hieronta palveluita!

-Työpiste on valoisa ja tilava

-Alaovella on ovisummeri, sijaitsemme 2. kerroksessa, myös talossa on pieni hissi.

-tekijälle on valmiiksi kalustettua työpistettä, joten voi päästä tekemään töitä heti sopimuksen mukaan.

Odotamme sinulta

-Hyvää tiimityöskentelytaitoja

-Hyviä asiakaspalvelutaitoja

-Olet luotettava, ystävällinen ja valmis työskentelemään myös viikonloppuisin

Suomen kielen osaaminen katsotaan eduksi!

Jos kiinnostunut ilmoituksestamme, laita rohkeasti vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen infoavallonica.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Brener Beauty Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:15de9d85-5928-4a56-89b7-a63041eac76f.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista ofertadas.