Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > C-kortillinen Viemärihuoltotyöntekijä, Pirkanmaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy

C-kortillinen viemärihuoltotyöntekijä, Pirkanmaa, Click Henkilöstöpalvelut Oy

Empleos en Finlandia de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Uudenmaan Imupalvelu Oy:n rempseään tekijätiimiin vakituista viemärihuoltotyöntekijää!

Uudenmaan Imupalvelu Oy on yli 40 vuotta toiminut, alallaan valtakunnallisesti merkittävä suurtehoimuroinnin ja -puhalluksen ammattilainen. Yrityksellä on vakaa asema alansa luotettuna kivijalkana ja toimipisteet Pirkanmaan lisäksi Uudellamaalla ja Varsinais-Suomessa.

Työtehtäviisi kuuluu mm. viemäri- ja putkistokartoitukset, viemärikuvaukset, kaivojen avaukset ja tyhjennykset sekä imu-paineauton kuljettaminen. Työtehtäviin tarjotaan hyvä perehdytys.

Työt alkavat aamuisin Akaan toimipisteeltä ja työajat sijoittuvat arkisin kello 6:00-17:00 välille. Työkohteet ovat pääosin Pirkanmaalla. Työtunteja tehdään keskimäärin 80 h / 2 viikkoa, mutta ylityöt ovat välillä tarpeellisia ja työaika vaihtelee. Tehtävässä noudatetaan AKT:n TES:iä. Työ tarjoaa kannustavan, alalla totuttua paremman palkkauksen, ja työt pääset aloittamaan vaikka heti.

Työ alkaa määräaikaisena vuokratyösuhteena, josta on tavoitteena vakinaistua yritykseen. Tiedossa on siis pitkäaikainen työpaikka hyvämaineisessa ja vakavaraisessa yrityksessä!

Toivomme sinulta jo hiukan aiempaa kokemusta suurtehoimureista ja suurtehotoiminnoista. Lisäksi C-ajokortti on työssä välttämätön. Aiempaa kokemusta viemärikuvauksista tai -kartoituksista sinulla ei tarvitse olla, sillä tehtävät opetetaan.

Kiinnostuitko? Hae tehtävään pian osoitteessa https://www.click-hp.fi/hakemus/20090! Jos sinulle herää kysymyksiä tehtävään liittyen niin ota rohkeasti yhteyttä Click Henkilöstöpalvelut Oy:n rekrytointikonsultti Henna Tervoon arkisin klo 9:00-16:00, puh. 050 411 2704.

40-80 h / 2 vko

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:c9616f40-cd10-4c0c-948b-b3b04adf0948.

Ver las 378 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.