Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > C-kortillinen Viemärihuoltotyöntekijä, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Uusimaa, Nurmijärvi

C-kortillinen viemärihuoltotyöntekijä, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Uusimaa, Nurmijärvi

Búsqueda de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Uudenmaan Imupalvelu Oy:n rempseään tekijätiimiin vakituista viemärihuoltotyöntekijää!

Uudenmaan Imupalvelu Oy on yli 40 vuotta toiminut, alallaan valtakunnallisesti merkittävä suurtehoimuroinnin ja -puhalluksen ammattilainen. Yrityksellä on vakaa asema alansa luotettuna kivijalkana ja toimipisteet Uudenmaan lisäksi Pirkanmaalla ja Varsinais-Suomessa.

Työtehtäviisi kuuluu mm. viemäri- ja putkistokartoitukset, viemärikuvaukset, kaivojen avaukset ja tyhjennykset sekä imu-paineauton kuljettaminen. Työtehtäviin tarjotaan hyvä perehdytys.

Työt alkavat aamuisin Nurmijärven toimipisteeltä ja työajat sijoittuvat arkisin kello 6:00-17:00 välille. Työkohteet ovat pääosin Uudellamaalla. Työtunteja tehdään keskimäärin 80 h / 2 viikkoa, mutta ylityöt ovat välillä tarpeellisia ja työaika vaihtelee. Tehtävässä noudatetaan AKT:n TES:iä. Työ tarjoaa kannustavan, alalla totuttua paremman palkkauksen, ja työt pääset aloittamaan jo kesäkuun lopussa.

Työ alkaa määräaikaisena vuokratyösuhteena, josta on tavoitteena vakinaistua yritykseen. Tiedossa on siis pitkäaikainen työpaikka hyvämaineisessa ja vakavaraisessa yrityksessä!

Toivomme sinulta jo hiukan aiempaa kokemusta suurtehoimureista ja suurtehotoiminnoista. Lisäksi C-ajokortti ja työturvallisuuskortti ovat työssä välttämättömät. Aiempaa kokemusta viemärikuvauksista tai -kartoituksista sinulla ei tarvitse olla, sillä tehtävät opetetaan.

Kiinnostuitko tehtävästä? Paikkaa voit hakea lähettämällä hakemuksen oheisen linkin kautta tai voit myös laittaa hakemuksen sekä ansioluettelosi sähköpostitse Click Henkilöstöpalveluiden Atte Saleniukselle. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi .

Kaikki lisätiedot antaa Click Henkilöstöpalveluiden Atte Salenius puh. 050 411 0373 (arkisin 9-16).

keskimäärin 80 h / 2 viikkoa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 993 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:6af6d5b5-d49e-4822-8fbc-08d09df13e18.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.