Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza > Koristustööde Objektijuht

Koristustööde objektijuht. Estonia

Búsqueda en Estonia de supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Majapidamisteenuseid osutavad isikud › Ametiasutuste, hotellide ja muude hoonete koristajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kvaliteetse puhastusteenuse tagamine.

Puhastusteenindajate juhendamine ja töö kvaliteedi kontroll objektidel.

Puhastusteenindajate väljaõpe.

Puhastusteenindajate töögraafikute koostamine ning jälgimine.

Suhtlus klientidega.

Omalt poolt pakume: Konkurentsivõimelist töötasu;

Kaasaaegseid ja ergonoomilisi töövahendeid;

Spordihüvitist, preemiat tähtsate perekonnasündmuste puhul, 24/7 üle maailma, sh eraelu puhul kehtivat õnnetusjuhtumikindlustust.

Muud nõuded: Eelnev töökogemus koristustööde korraldamisel ja juhtimisel;

Eelnev kogemus eritöödel;

Soovitavalt vähemalt 4 - taseme puhastusttööde juhi tunnistuse olemasolu;

Vene ja eesti keele oskus kõnekeele tasemel;

E-posti, Excel ja Word tarkvara kasutamise oskus;

Meeskonnatöö oskus;

Kohusetundlikkus;

Tulemusele orienteeritus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BLRT Grupp AS (http://www.blrt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalblrt.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1577176.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza ofertadas.