Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación > Koordynator Ds. Technicznych Aparatury Medycznej

Koordynator ds. technicznych aparatury medycznej. Pomorskie

Contrato de ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad › ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) › Inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Nadzór nad prawidłową eksploatacją oraz utrzymaniem urządzeń, aparatury medycznej, przestrzeganie przeglądów i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego zgodnie z zaleceniami producentów, wykonywanie okresowych inspekcji i przeglądów, przeprowadzanie niezbędnych napraw, organizowanie wysyłek sprzętu do naprawy oraz kontrola przy odbiorze, prowadzenie sprawozdań z zakresu wyposażenia medycznego, zgłaszanie potrzeb oraz niezbędnych zakupów dla prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego i aparatury medycznej, prowadzenie właściwej gospodarki urządzeniami technicznymi i przydzielonym sprzętem, współpraca w zakresie SIWZ dla zamówień publicznych obejmujących usługi serwisowe i dostawy.

szczegóły:https://www.szpital-starogard.pl/wp-content/uploads/2024/10/koordynator.png

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - pożądane

- umiejętności: znajomość Ms Office - konieczne

- inne zawody: Inspektor dozoru technicznego, staż: 5 lat - konieczne

- pozostałe: konieczne: znajomość prowadzenia dokumentacji technicznej (biegła znajomość MS Office)

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: skierowanie i Cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 302 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: KOCIEWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Monika Przybyła, tel.: 58-774-94-10, email: kadryszpital-starogard.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1557StPr/24/1140.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad › ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación ofertadas.