Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad > Koordinator Kakovosti Procesov - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Vacantes en Eslovenia (Savinjska) de ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad

Koordinator Kakovosti Procesov - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

KOORDINATOR KAKOVOSTI, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SPREMLJANJE, KONTROLIRANJE IN NADZOROVANJE PRAVILNOSTI IZVAJANJA TEHNOLOŠKIH POSTOPKOV V PROMETU, OCENJEVANJE IN ANALIZIRANJE KAKOVOSTI POSLOVANJA POŠT, POGODBENIH POŠT IN POŠTNIH LOGISTIČNIH CENTROV, UVAJANJE IN USPOSABLJANJE ZAPOSLITVENIH IZ PRIMEROV DOBRIH PRAKS S PODROČJA VODENJA, ORGANIZIRANJA IN KAKOVOSTI DELA V PROMETU, VPELJEVANJE TEHNOLOŠKIH IN STORITVENIH SPREMEMB, NOVITET TER STROKOVNA PODPORA ZAPOSLENIM OB UVEDBI SPREMEMB, NOVITET, PRENOS IZOBRAŽEVALNIH VSEBIN S PODROČJA DELA NA ZAPOSLENE V PROMETU, SODELOVANJE PRI OPTIMIRANJU ORGANIZACIJE DELA V PROMETU.  , Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba dipl. inž. prometa, dipl. organizator-menedžer, dipl. inž. tehnologije prometa, dipl. ekonomist oz. drugi ustrezni poklici visokošolskega izobraževanja prve stopnje in podobnega izobraževanja.

Izobrazba-alternativa: višje šolsko strokovno izobraževanje in 5 let delovnih izkušenj s področja dela.

Zahteva se najmanj 2 leti delovnih izkušenj s področja dela.

Dodatna funkcionalna znanja: vozniški izpit B kategorije, obvladovanje tujega jezika na ravni A1–angleščina, Word in Excel–osnovno znanje, slovenski jezik- visoka raven, samostojno poznavanje zakonodaje na področju poštnih storitev.

Priporočena znanja: informativno poznavanje direktiv EU na področju poštnih storitev, predpisov Slovenske poštne zveze, delovnopravne zakonodaje, standardov kakovosti na področju poštnih storitev, PowerPoint-osnovno znanje.

Psihofizične sposobnosti: sposobnost dela s strankami, redoljubnost, samoiniciativnost, organizacijske sposobnosti, komunikativnost, verbalna in pisna komunikacija, fleksibilnost, urejenost in delo v skupini.

Prijava se posreduje preko e-obrazca:  https://career55.sapsf.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=2192&company=potasloven K prijavi je potrebno priložiti potrdilo o nekaznovanosti.  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH78627.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad ofertadas.