Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Koolitusspetsialist

Koolitusspetsialist. Estonia

Contrato de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Seoses tegevusevaldkonna laienemise ja töömahtude suurenemisega ootame oma meeskonnaga liituma tublisid ja kohusetundlikke koolitusspetsialiste.

Tööülesanded: Koolitusspetsialisti tööülesanded:

koolitusteenuste aktiivne pakkumine ja müümine;

pakkumiste koostamine ja reklaamimine;

koolituste korraldamine;

koolitustega seotud asjaajamine;

õppejõudude töö toetamine;

kliendibaasi laiendamine ja klientidega suhete loomine ning arendamine;

informatsiooni vastuvõtmine ja edastamine, jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine.

Omalt poolt pakume: Vaheldusrikast ja arendavat tööd

Võimalusi enesearenguks

Sõbralikku kollektiivi

Muud nõuded: Hea arvutikasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus)

Algatusvõime, aktiivsus, kiire reageerimisvõime muudatustele, probleemide lahendamise oskus.

Hea suhtlemisoskus, koostöövõime.

Pingetaluvus, tulemustele orienteeritus.

Kasuks tuleb eelnev sarnane töökogemus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Eterna Koolituskeskus OÜ (http://www.eterna.ee).

Idiomas: inglés (Básico); ruso (Avanzado); estonio (Intermedio).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5822 3215
  • Correo electrónico: personaleterna.ee

Identificador de la vacante:1382335.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.