Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Konzultant/ka Prodejny T-mobile, Obchodní Referenti

Konzultant/ka prodejny T-Mobile, Obchodní referenti

Contratación de Agentes de servicios comerciales en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Máte rádi pocit, když se vaši zákazníci usmívají kvůli vám? Když každá soutěž končí vaší výhrou? Tak do toho pojďte s námi.

Hledáme totiž někoho, kdo má rád život v pohybu a jeho největší radostí je pocit, že ty zelená čísla ve vašich výsledcích nejsou náhoda, ale vaše práce.

NÁPLŇ PRÁCE: vaším úkolem bude, aby zákazníci svěřené prodejny dostávali tu nejlepší péči a vždy se cítili jako "doma", stanete se součástí týmu, který se rád usmívá a posouvá své hranice a vaším úkolem bude dobře zapadnout, mimo to budete i motivovat a rozvíjet sebe sama spolu se svým vedoucím, vaše slovo bude mít skutečnou váhu a všechny podněty pro zkvalitnění prostředí a podmínek budeme považovat za důležité POŽADAVKY: baví vás soutěžit a neustále se posouvat, máte obchodního ducha a baví vás prodej, ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu, každý den se chcete učit něco nového NABÍZÍME: za váš platový výměr se rozhodně nebudete moci stydět, budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelské společnosti, čeká na vás spousta soutěží, máme rádi, když se u nás naši zaměstnanci cítí dobře, proto máme spoustu benefitů KONTAKT: telefonicky, e-mailem Oslovila vás naše nabídka? Pokud ano, rádi vás poznáme i my.

Pečlivě si přečteme váš životopis a průvodní dopis.

Každou žádost vyhodnotíme a do tří dnů odpovíme.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 261 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 12/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Vojtěch Rataj

Empresa: Ing. Jan Jílek.

Contacto: Vojtěch Rataj

Email: ratajReemplazar por una arrobasetronic.cz

Teléfono: +420 603 427 098.

Ver las 228 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.