Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Empleados de servicios de transporte > Kontrolor / Kontrolorka 2

Contrato de Empleados de servicios de transporte en Croacia

Kontrolor / Kontrolorka 2

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Transport clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Kontrola karata putnika u autobusima

Dokumentacija potrebna za natječaj:

  • zamolba ,
  • životopis,
  • preslika domovnice/osobne iskaznice,
  • preslika svjedodžbe,
  • uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci)
  • ERPS

Radni odnos za određeno vrijeme uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KD AUTOTROLEJ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: KD AUTOTROLEJ d.o.o., Školjić 15, Rijeka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2516677.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte ofertadas.