Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > inspector de montaje de productos/inspectora de montaje de productos > Kontroler Jakości

Kontroler jakości. Pomorskie. Polonia

Contrato de inspector de montaje de productos/inspectora de montaje de productos en Polonia (Pomorskie)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Clasificadores y probadores de productos (excluyendo alimentos y bebidas) › inspector de control de calidad/inspectora de control de calidad › inspector de montaje de productos/inspectora de montaje de productos.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni › Inni rzemieślnicy i robotnicy dziedzin pokrewnych › Klasyfikatorzy i testerzy produktów (z wyłączeniem żywności i napojów).

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

-Odbiór jakościowy dostaw materiałowych i detali ważnych dla jakości wyrobów gotowych i procesów

-Identyfikowanie i dokumentowanie problemów dotyczących wyrobów, procesów i systemu zarządzania

-Wykonywanie inspekcji materiałów przychodzących zgodnie z obowiązującą dokumentacją

-Zwalnianie dostaw materiałowych do produkcji w systemie ERP

-Iz-olacja i oznaczanie wykrytych przez siebie wyrobów niezgodnych

-Dokumentowanie wyników przeprowadzonych kontroli, badań i odbiorów dostaw zewnętrznych

-Zgłaszanie wniosków o reklamację dostaw zewnętrznych do Działu Logistyki

-Dokumentowanie faktu dopuszczenia do pilnych celów produkcyjnych partii wyrobów przed zakończeniem kontroli i badań. Dokumentowanie związanych z tym zadań

Oferujemy:

-Zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w przyjaznym zespole

-Otwartość i samodzielność w działaniu

-Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie rynkowym

-Pomoc w rozwoju w ramach zajmowanego stanowiska

-Pakiet socjalny; zajęcia językowe; szkolenia; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: rekrutacja.metrixapator.com W temacie e-maila prosimy o podanie nazwiska i imienia oraz nazwy stanowiska, na które kandydat aplikuje.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne

- umiejętności: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - konieczne; współpraca w zespole - pożądane

- pozostałe: Cierpliwość i dokładność. Bardzo dobra organizacja czasu pracy. Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzi

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 239 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: APATOR METRIX SPÓŁKA AKCYJNA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1586StPr/24/0711.