Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > asistente de departamento de ventas > Kontoritöötaja

Oferta en Estonia de asistente de departamento de ventas

Kontoritöötaja

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud › Arveametnikud › Arve- ja raamatupidamisametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Töö arvuti ja arvutiprogrammidega klientide tellimiste täitmiseks;

suhtlus klientidega turunduseks ja müügi teostusteks (telefonitsi ja kirjalikult);

Moduator võimaluste tutvustamine klientidele, tellimiste spetsiifika/kaupade info jagamine, pakkumiste koostamine arvutis;

ostu-müügidokumentatsiooni haldamine ja klientide info süstematiseerimine;

meeskonnatöö kontoris ja laos kaupade pakkimise ja/või kaupade lähetamise või ka kaupade tellimise õigeaegseks korraldamiseks (vajadusel kaasnevad laotööd);

kaupade eripärade ja tähistussüsteemi õppimine, kataloogitööd – kaupade kliendile arusaadavas tähistussüsteemis kirjeldamiseks.

Omalt poolt pakume: • Huvitavat, arendavat pikaajalist tööd;

• kohapealset lisaväljaõpet tehnilistes küsimustes;

• sõbralikke kaastöötajaid, kes saavad olla toeks tehniliste küsimuste lahendamisel;

• pidevat enesetäiendamise ja õppimise võimalust klientidega ja tarnijatega (tehastega) koostöös;

• meeskonna tööd koos tulemustest sõltuva palgaga;

• suve ja talvepuhkust.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

oskus arvutitöödel ja täpsus andmete sisestamisel;

eeldatav on iseseisev õppimisvõime ja organiseerimisoskus;

vajalik viisakas teenindus ja suhtlemisoskus;

meeskonnatööle avatus ja ettevõtte töötulemustele orienteeritus.

Kasuks tuleb kontoritöö väljaõpe või kogemus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Aktsiaselts Moduator (https://moduator.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5034731
  • Correo electrónico: poltsamaamoduator.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1579782.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › asistente de departamento de ventas ofertadas.