Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Administrator Nabave / Administratorica Nabave

ADMINISTRATOR NABAVE / ADMINISTRATORICA NABAVE. Croacia

Ofertas en Croacia de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- zajedno sa svojim radnim kolegama biti ćete odgovorni za cjelokupan proces nabave, prvenstveno sirovih komada (neobrađeni komadi, odljevci, poluproizvodi)

- to uključuje zaprimanje ponuda od dobavljača, pregovore, obradu narudžbi sve do osiguranja kvalitete i pridržavanja termina isporuke

- u redovnom ste kontaktu s našim dobavljačima i pregovarate oko cijene i roka isporuke. Posjete, sastanci i pronalazak novih dobavljača također su dio vašeg posla

- osim organizacijskih aktivnosti nabave, bavite se također praćenjem i planiranjem zaliha robe na skladištu.

Uvjeti:

- SSS / VŠS ekonomskog ili strojarskog smjera

- prednost: iskustvo u području nabave (posebno u strojarstvu)

- visoka razina informatičke pismenosti

- izražene komunikacijske vještine, samopouzdano ponašanje, izražene pregovaračke vještine

- vrlo dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu, drugi jezici su prednost.

- spremnost na timski rad

- razvijene organizacijske vještine.

Zamolbe je potrebno poslati u dvojezičnom obliku i to:

- na hrvatskom jeziku

- na engleskom ili njemačkom jeziku

Nudimo:

- prijava na puno radno vrijeme

- putni troškovi plaćeni u cijelosti

- ostali neoporezivi dodaci na plaću.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kostwein - proizvodnja strojeva d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zamolbakostwein.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494510.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.