Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > electricista industrial > Konserwator- Elektryk

Oferta de trabajo en Polonia (Dolnośląskie) de electricista industrial

Konserwator- Elektryk

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Elektrycy i elektronicy › Elektromonterzy i elektromechanicy › Elektrycy budowlani i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca w hali Orbita ul. Wejherowska 34 Wrocław na umowę o pracę , po umowie na okres próbnym umowa na czas określony lub nieokreślony z podwyżką wynagrodzenia . Zakres obowiązków: zabezpieczenie i utrzymanie urządzeń i instalacji w należytym stanie, usuwanie usterek, uszkodzeń oraz wykonywanie drobnych remontów urządzeń i instalacji.

Oferujemy bogaty pakiet socjalny.

Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny w godzinach od 7.00-15.00

Zatrudnienie od 02.09.2024 do 30.11.2024

Kontakt: michal.pryszczewskispartan.wroc.pl

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- umiejętności: SEP- uprawnienia elektryczne - konieczne; Praca na wysokości powyżej 3m - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

staż pracy 1 rok

Sep do  1 kv

praca na wysokości powyżej 3 metrów

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: WROCŁAWSKIE CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Michał Pryszczewski, tel.: 795741125, email: michal.pryszczewskispartan.wroc.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/3223.

Ver las 102 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial ofertadas.