Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar (m/ž)

KONOBAR (M/Ž). Croacia

Trabajar en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Želimo biti dio svakog doma.

Otvaramo novi SamoFino ugostiteljski objekt! Pridruži nam se!

Konobar (m/ž)

Zadar

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • imate radnog iskustva u ugostiteljstvu (prednost, nije uvjet)
  • završili ste srednju školu (SSS) - prednost hotelijersko turistički/ugostiteljski smjer
  • komunikativni ste i ljubazni
  • volite raditi u timu
  • zainteresirani ste za cjelogodišnje zaposlenje, a ne samo sezonski rad
  • privlači Vas fiksno radno vrijeme u prijepodnevnoj i popodnevnoj smjeni (unutar termina rada prodajnog centra)
  • slobodni blagdani

Očekujemo od Vas:

  • posluživanje gostiju u opuštenom okruženju koje uglavnom čine djelatnici Pevex-a i posjetitelji prodajnog centra
  • rad na blagajni
  • brigu o čistoći opreme, inventara i prostora

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Naknada za topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres
  • Nagrada za radne rezultate
  • Sistematski pregledi
  • Potpora za novorođenče
  • Dar djetetu
  • Jubilarne nagrade
  • Sustavno uhodavanje u posao
  • Sustavi stimulacije i nagrađivanja
  • Edukacija i usavršavanje
  • Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 15.07.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: PEVEX d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2530695.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.