Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar / Konobarica

KONOBAR / KONOBARICA. Croacia

Empleos en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Restoran Kornat u Zadru, traži konobare koji bi se pridružili postojećem uspješnom timu. Osoblje restorana Kornat, konobari, prepoznato je po svojoj ljubaznosti, profesionalnosti i predanosti pružanju vrhunske usluge gostima. Njihovo iskustvo i stručnost doprinose cjelokupnom doživljaju posjete restoranu. Isto osoblje na temelju dugogodišnjeg iskustva otvoreno pomaže novim članovima kako bi se što lakše uklopili u tim i u samu kulturu Restorana Kornata u Zadru koji ima svoju impresivnu tradiciju čak 20 godina unatrag – stoga se slobodno prijavite!

OPIS POSLA:

  • Pripremanje restorana/bara i ostalih prostorija za početak rada
  • Posluživanje hrane i pića prema pravilima struke i standardima
  • Poznavanju i prezentiranje ponude objekta
  • Obzir prema kvaliteta i higijenskoj ispravnosti ponude, sitnog inventara i sredstava za rad

UVJETI:

- SSS/VŠS; smjer - konobar, hotelijersko-turistički i sl.

- minimalno tri godine radnog iskustva

- razvijene vještine (govorne) komunikacije i prodaje ugostiteljskih proizvoda

- sposobnost za timski rad

- fleksibilnost radnog vremena

- poznavanje najmanje dva strana jezika (engleski uz dodatan ili njemački, ili talijanski, ili španjolski itd.)

- vozačka dozvola B kategorije poželjna

- ljubaznost i uslužnost prema gostima

- usmjerenost na gosta

- samostalnost donošenja odluka i rješenja

- pouzdanost i odgovornost

ŠTO NUDIMO:

- Rad u stabilnoj i uspješnoj kompaniji te profesionalnoj i pozitivnoj atmosferi

- Mogućnost stalnog zaposlenja

- Edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju

- Božićnice, Uskrsnice

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: IPSE KORNAT d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 023 254501

Email: ipsekornatgmail.com

NajavaMobitel: 091 2085453

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2562554.

Ver las 120 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.