Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera > Konkursu Na Staż Urzędniczy - Stanowisko Stażysty (docelowo Protokolanta Sądowego)

Konkursu na staż urzędniczy - stanowisko stażysty (docelowo protokolanta sądowego)

Contrato de empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera en Opolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Pracownicy pomocniczy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: IV Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

1) protokołowanie na rozprawach systemem tradycyjnym i w systemie cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw (e-protokół),

2) wykonywanie czynności związanych z zapisem przebiegu rozpraw,

3) prowadzenie wykazów i kontrolek w systemie elektronicznym,

4) zakładanie i opisywanie teczek,

5) czynności przygotowawczo  wykonawcze (pisma, wezwania, korespondencja),

6) rozpisywanie spraw terminowych,

7) wykonywanie kserokopii orzeczeń,

8) wykonywanie kompleksowych czynności w archiwum zakładowym sądu,

9) wykonywanie innych czynności przewidzianych w Regulaminie urzędowania sądów powszechnych oraz w przepisach szczególnych.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - konieczne

- umiejętności: biegła obsługa komputera - konieczne; Obsługa programów pakietu MS OFFICE - konieczne

- pozostałe: wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny lub wyższe,

bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietów biurowych MS Office oraz urządzeń biurowych,

umiejętność biegłego pisania na komputerze,

podstawowa wiedza z zakresu struktury, organizacji i funkcjonowania sądów powszechnych (szczególnie z zakresu ustaw: Prawo o ustroju sądów powszechnych, Regulaminu urzędowania sądów powszechnych, ustawy o pracownikach sądów i prokuratury),

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:

podanie ze wskazaniem sygnatury konkursu,

kwestionariusz osobowy  w załączeniu

oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego i pełnej zdolności do czynności prawnych, o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, o nie prowadzeniu wobec kandydata żadnego postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,

oświadczenie kandydata, iż posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,

oświ

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 111 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SĄD REJONOWY W KLUCZBORKU.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1803StPr/24/0638.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes › empleado responsable de correspondencia en lengua extranjera/empleada responsable de correspondencia en lengua extranjera ofertadas.