Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > tornero/ tornera > Koneistaja Seinäjoelle, Hr Satama Finland Oy, Seinäjoki

Koneistaja Seinäjoelle, HR Satama Finland Oy, Seinäjoki

Vacante en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia) de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakasyrityksemme on alansa edelläkävijä, jolla on kansainvälisesti toimivia asiakkaita laajasti ympäri Suomea. Sinulla on nyt mahdollisuus päästä osaksi monipuolisesti teräksen parissa toimivaa yritystä, sillä etsimme heille osaajaa nimikkeellä

Koneistaja Seinäjoelle

Tehtävässä pääset toimimaan monipuolisen ja modernin konekannan parissa. Koneistukset tehdään CNC-sorvaamalla, jyrsimällä tai vaaka- ja pystykaraisilla koneistuskeskuksilla. Tehtävässä koneistusta tehdään myös suuremmille yksittäiskappaleille, joten näemme etuna, mikäli sinulla on kokemusta vastaavista tehtävistä. Työtehtävässä sinua tukee modernit koneet ja laitteet sekä ammattitaitoinen työyhteisö.

Etsimämme henkilö on jo kerryttänyt kokemusta koneistuksen parissa ja omaa alalle soveltuvan koulutustaustan. Toivomme sinulta löytyvän myös ohjelmointitaitoa sekä  piirustustenlukutaitoa. Kuulemme mielellämme millaista kokemusta sinulla koneistuksen parista, joten kerrothan meille siitä hakemuksessasi.

Tarjoamme:

- Vakituisen työsuhteen luotettavassa yrityksessä.

- Työnantajan, joka välittää sinun henkisestä ja fyysisestä hyvinvoinnista.

- Kokemukseen ja osaamiseen perustuvan palkkauksen.

- Kattavan perehdytyksen.

- Viihtyisän ja turvallisen työympäristön.

- Osaamistasi kehittävän työilmapiirin.

- Ammattitaitoiset ja mukavat kollegat.

Käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten jätäthän meille hakemuksesi jo tänään. Kuulemme mielellämme lisää osaamisestasi!

Muuta

Aloitus: Heti oikean henkilön löydyttyä

Kesto: Pitkäaikainen

Sijainti: Seinäjoki

Meille voit rekisteröityä vaikka Facebook tai LinkedIn tunnuksilla - teemme asioista yksinkertaista ja helppoa!  =>  hrsatama.fi (http://hrsatama.fi/)

Jätäthän hakemuksesi järjestelmämme kautta, jotta voimme käsitellä sen tietoturvallisesti. Valitettavasti emme vastaanota sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia, vaan toivomme kaikki hakemukset samaan kanavaan.

Terveisin,

Suorahakutiimi, HR Satama

www.hrsatama.fi (http://www.hrsatama.fi/)

Seuraa meitä somessa:

https://www.instagram.com/hrsatama (https://www.instagram.com/hrsatama/)

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HR Satama Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:d557f7f2-e5c0-4fe5-ad7f-def94f5664d2.

Ver las 116 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.