Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves > Koneenkuljettaja Kiinteistönhuoltoon, Kuopio

Koneenkuljettaja kiinteistönhuoltoon, Kuopio. Finlandia

Oferta de trabajo en Finlandia de operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill Oy (https://www.staffmill.fi/henkilostovuokraus/) etsii asiakasyritykselleen koneenkuljettajaa kiinteistönhuoltoon Kuopioon.

Kiinteistöhuollon koneenkuljettajana työskentelet pääasiassa pyöräkuormaajalla ja traktorilla kiinteistöhuollon konetöissä. Aikaisempi kokemus talvikauden töistä ja auraustöistä on eduksi. Myös osaaminen koneiden huoltamisessa on plussaa.

Lisätietoja saat Stäffärin Eevalta, pih. 050-336 1868.

Mitä tarjoamme sinulle?

*luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

*yhteydenpidon ja tuen

*nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja muissa työhön liittyvissä kysymyksissä

*elämän- ja asumistilanteesi vaihtuessa tai töiden päättyessä, etsimme halutessasi sinulle uuden työpaikan asiakasyrityksissämme.

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:cd9a2bdb-24e6-4ecd-923a-2b8db3de22c8.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de máquina quitanieves/operadora de máquina quitanieves ofertadas.