Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > repostero/repostera > Kondiittorimestari, Tee- Ja Kahvihuone Helmi Oy, Cajsan Helmi, Helsinki

Kondiittorimestari, Tee- ja Kahvihuone Helmi Oy, Cajsan Helmi, Helsinki

Demanda de repostero/repostera en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › repostero/repostera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Elintarvike-, puutyö-, vaatetus- ja jalkinealan valmistustyöntekijät ym › Teurastajat, leipurit, meijeristit ym › Leipurit ja kondiittorit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Cajsan Helmi etsii konditoriaansa vastuullista kondiittorimestari esimiesasemaan.

Cajsan Helmi on tammikuussa restauroinnin jälkeen avautunut Ravintola Kaisaniemi, joka sijaitsee viiden minuutin kävelymatkan päässä Rautatieasemalta.

Olemme erikoistuneet suolaisten ja makeiden leivonnaisten tarjoiluun ja kaikki tarjottavamme ovat talossa tehtyjä.

Konditorian esimiehenä olet vastuussa tuotantojohtajan luoman viikottaisen tuotantorungon toteutumisesta. Työskentelyajat ovat pääsääntöisesti tiistaista lauantaihin kello 08.00-15.30.

Odotamme sinulta pitkäaikaista työkokemusta leivonnaisten parista sekä intohimoa toteuttaa esimerkiksi korkealaatuista iltapäiväteekattausta, jonka tavoitteena on kestää vertailu eurooppalaisella tasolla verrokkeihinsa.

Tee- ja Kahvihuone Helmi Oy on 41-vuotias perheyritys, jonka muita toimipaikkoja ovat Vanhan Porvoon Helmi sekä Loviisan Kappeli. Tuotantotiimimme työskentelevät Porvoossa ja Helsingissä.

Hakemuksesi voit lähettää osoitteeseen leo.kallioteehelmi.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 929 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Tee- ja Kahvihuone Helmi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:99edddc0-3d09-404e-afce-d3cdd6894de7.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines › Panaderos, pasteleros y confiteros › repostero/repostera ofertadas.