Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Herramentistas > Komunalni Radnik / Koumanlana Radnica - Bravar / Bravarica

KOMUNALNI RADNIK / KOUMANLANA RADNICA - BRAVAR / BRAVARICA

Empleo de Herramentistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Metal, machinery and related trades workers › Blacksmiths, toolmakers and related trades workers › Toolmakers and related workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • izrađuje dijelove bravarske konstrukcije ručnim alatima i jednostavnim strojevima, te zna montirati metalnu konstrukciju
  • posjeduje znanje o svojstvima i načinu obrade različitih metala i plastičnih materijala
  • primjenjuje jednostavne tehničke crteže i drugu tehničko-tehnološku dokumentaciju
  • rukuje odgovarajućim alatima, materijalima i pomoćnim sredstvima za bravarske radove
  • brine o alatu, priboru, materijalima, sredstvima, opremi za rad i vozilu koji su mu povjereni te o istome vodi urednu evidenciju
  • daje prijedloge neposrednom rukovoditelju za nabavu potrebnog materijala u svom dnevnom poslovanju, brine o zalihama i potrošnji istih,
  • direktno surađuje sa voditeljem radi efikasnijeg i kvalitetnijeg obavljanja posla,
  • sudjeluje u dežurstvima, pripravnosti, interventnim radovima na otklanjanju posljedica elementarnih i drugih nepogoda, eko akcijama
  • obavlja i druge poslove po nalogu i uputama voditelja i Uprave.

Sukladno Planu rada i financijskog plana poslovanja Komunalnog društva Viškovo d.o.o. za 2024. godinu raspisuje se natječaj za radna mjesta kako slijedi:

  1. RADNO MJESTO: Komunalni radnik – bravar (M/Ž)

BROJ IZVRŠITELJA: 1

UVJETI ZA OBAVLJANJE POSLOVA:

- III. stupanj stručne spreme, zanimanje bravar (KV, PKV)

PROBNI RAD: 3 mjeseca

POSEBNI UVJETI: Vozačka dozvola B kategorije

Natječaj se objavljuje na službenim mrežnim stranicama Komunalnog društva Viškovo d.o.o., www.kd-viskovo.hr, oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje putem elektronske prijave i oglasnoj ploči Komunalnog društva Viškovo d.o.o. O natječaju će se elektronski obavijestiti i osnivač Općina Viškovo.

Opći uvjeti natječaja:

U natječaju se pored uvjeta navode opis i popis poslova iz sistematizacije radnih mjesta.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

Molbu uz obvezno navedene osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, te adresa elektroničke pošte), životopis, presliku svjedodžbe KV/PKV kojom se dokazuje školovanje za bravara , presliku osobne iskaznice i vozačke dozvole (sa obje strane).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora odabranog kandidata predočit će se izvornik isprava. Prijave moraju biti dostavljene i zaprimljene u upravi društva do 24.07.2024. godine.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na e-mail: tajnicakd-viskovo.hr; putem pošte ili osobno na adresu: Komunalno društvo Viškovo d.o.o., Mučići 49, Marinići, 51216 Viškovo, sa naznakom "Za natječaj KR - BRAVAR".

Ukoliko osoba ostvaruje zakonsko pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji ( „Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21),te odredbi drugih posebnih propisa, Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) te Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze za ostvarivanje navedenog prava te imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Dokazi za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), navedeni su na sljedećoj internetskoj stranici:

Nepotpune i nepravovremene, te prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete za navedeno radno mjesto neće biti uzete u razmatranje.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje privolu KD Viškovo d.o.o. za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi i priloženoj dokumentaciji, u svrhu odabira kandidata. Privola za prikupljanje i obradu osobnih podataka je uvjet za prijavu na natječaj. Prikupljeni osobni podaci obrađivat će se u skladu s važećim propisima, odnosno Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“ br. 42/18)

Po zaprimljenim prijavama iste će se obraditi prema uvjetima ispunjavanja uvjeta natječaja za pojedina radna mjesta.

Sa kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja, Povjerenstvo imenovano za odabir, provesti će usmeni razgovor na koji će biti pozvani putem e-maila ili telefonskim pozivom.

Nakon usmenog razgovora, Povjerenstvo će obraditi prijave te dati prijedlog direktoru za izbor kandidata. Izvještaj o provedenom postupku natječaja Direktor predaje Nadzornom odboru za dobivanje prethodne suglasnosti za prijem kandidata u radni odnos.

Prije zasnivanja radnog odnosa odabrani kandidat biti će upućen u trošku poslodavca na prethodni pregled ovlaštenoj ustanovi, odnosno specijalisti medicine rada u privatnoj praksi, s uputnicom koja sadrži podatke o vrsti poslova i drugim okolnostima od utjecaja za ocjenu njegove sposobnosti za obavljanje ovih poslova.

Prije sklapanja ugovora o radu kandidat mora predočiti uvjerenje da se protiv njega ne vodi kazneni postupak (dokument ne stariji od 6 mjeseci).

Po dobivenoj prethodnoj suglasnosti Nadzornog odbora sa odabranim kandidatima sklopiti će se ugovor o radu na ne/određeno vrijeme sa traženim probnim radom sukladno Pravilniku o radu.

U slučaju izmijenjenih okolnosti o kojima odlučuje poslodavac, ovaj natječaj, ili dio natječaja za zapošljavanje može se poništiti.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Komunalno društvo Viškovo d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Mučići 49, Marinići, Viškovo

Zamolba: Mučići 49, Marinići, Viškovo

Email: tajnicakd-viskovo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536587.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines ofertadas.