Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Barrenderos > Komunalni Radnik / Komunalna Radnica

KOMUNALNI RADNIK / KOMUNALNA RADNICA. Croacia

Oferta de empleo de Barrenderos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Refuse workers and other elementary workers › Refuse workers › Sweepers and related labourers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OGLAS

za prijam u radni odnos na radno mjesto komunalni radnik – radni odnos zasniva se na 6 mjeseci

Riječi i pojmovi u ovom oglasu, koji imaju rodno značenje, odnose se jednako na muški i ženski rod, neovisno o kom rodu su navedeni. Kandidati moraju ispunjavati uvjete za prijam u službu kako slijedi:

Opći uvjeti za prijem u službu:

- punoljetnost,

- hrvatsko državljanstvo,

- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta.

Osim općih uvjeta koji su propisani člankom 12. Zakona, kandidat mora ispunjavati i sljedeće posebne uvjete:

- osnovna škola.

U službu ne mogu biti primljene osobe za koje postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona.

Uz prijavu na oglas potrebno je priložiti:

- životopis,

- presliku osobne iskaznice ili domovnice,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku svjedodžbe),

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci),

- elektronički zapis sa HZMO-a,

- vlastoručno potpisanu izjavu da ne postoje zapreke iz članka 15. i 16. naprijed navedenog Zakona.

Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova dostavlja izabrani kandidat po obavijesti o izboru, a prije donošenja rješenja o prijmu u službu.

Ako kandidat ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo, dostaviti ispravu iz koje je razvidno to pravo, pri čemu se napominje da takvi kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Navedeni dokazi prilažu se u izvorniku ili preslici koja ne treba biti ovjerena, a prije izbora kandidat će predočiti izvornik.

Urednom prijavom smatrat će se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u ovom oglasu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz oglasa podnose se s naznakom „za prijam u službu na radno mjesto komunalni radnik – ne otvaraj“.

O rezultatima oglasa kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

Za kandidate prijavljene na oglas koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se natječu. Ako kandidat ne pristupi testiranju smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Mjesto i vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata objavit će se na web-stranici Općine Čeminac i na oglasnoj ploči najmanje 5 (pet) dana prije održavanja provjere. Opis poslova i podaci o plaći radnog mjesta koje se popunjava objavit će se na web-stranici Općine Čeminac www.ceminac.hr.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆINA ČEMINAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Matije Gupca 1, 31325 Čeminac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2579757.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines ofertadas.