Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Barrenderos > Komunalni/a Radnik/ica U Vodoopskrbi 2

KOMUNALNI/A RADNIK/ICA U VODOOPSKRBI 2. Croacia

Trabajar en Croacia de Barrenderos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Refuse workers and other elementary workers › Refuse workers › Sweepers and related labourers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 29. Društvenog ugovora Vodovod i kanalizacija d.o.o. za javnu vodoopskrbu i odvodnju /potpuni tekst/ sa sjedištem u Karlovcu, Gažanski trg 8, direktor društva Katarina Malenica, mag.oec. raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za zaposlenje na neodređeno vrijeme u Vodovod i kanalizacija d.o.o.

Komunalni radnik u vodoopskrbi 2 – 2 izvršitelja/ice

Uvjeti:

  • Završena osnovna škola.
  • Obvezan probni rad.

    Uz pismenu prijavu na javni natječaj, kandidati su obvezni priložiti (u izvorniku ili neovjerenoj preslici):

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak ne starije od 30 dana
  • dokaz o radnom stažu i
  • dokaz o stručnoj spremi.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19) dužni su dostaviti sve dokaze iz čl. 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja RH:

    Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme, uz obvezni probni rad u trajanju od tri mjeseca.

    Na javni natječaj mogu se javiti osobe oba spola.

    Riječi i pojmovi u ovom natječaju koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira na to jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

    Javni natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Društva www.vik-ka.hr i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

    Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu na natječaj neće se smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj.

    O rezultatima izbora kandidati će biti pisano obaviješteni u roku od 30 dana od završetka natječaja.

    Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži svu potrebnu dokumentaciju navedenu u natječaju i koja je pristigla na adresu tvrtke zaključno s datumom 13.05.2024. godine.

    Prijave na natječaj s prilozima dostavljaju se na adresu Vodovod i kanalizacija d.o.o., Gažanski trg 8, 47 000 Karlovac sa naznakom »Natječaj za komunalnog radnika u vodoopskrbi 2 – ne otvaraj».

    Vodovod i kanalizacija d.o.o. Karlovac zadržava pravo poništiti javni natječaj u bilo kojem trenutku ne navodeći razloge poništenja.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. KARLOVAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Gažanski trg 8, 47000 Karlovac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2499175.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines ofertadas.