Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Kommunikatsiooninõunik

Kommunikatsiooninõunik. Estonia

Demanda en Estonia de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Võrdõigusvoliniku kommunikatsioonistrateegia loomine ja elluviimine

• Partnerorganisatsioonidega suhete loomine ja hoidmine

• Proaktiivne võrdõiguslikkust edendav töö riigiasutuste, tööandjate, huvikaitse

organisatsioonidega ning meediaga

• Kommunikatsiooniprojektide ja kampaaniate välja töötamine ja elluviimine

• Voliniku arvamuste, tegevuste ja analüüside sisu kohandamine erinevatele

sihtrühmadele sobivaks

• Voliniku kohtumiste, kõnede ja ettekannete ettevalmistamine

• Konverentside korraldamine

• Sotsiaalmeedia haldamine ja sisu loomine

Omalt poolt pakume: • Toetav, tervist hoidev, pühendunud ja uuendusmeelne kollektiiv

• Kaasaegsed ja paindlikud töötingimused, sealhulgas kaugtöö võimalus ning muud

töötingimuste kohandamise võimalused

• Põhipuhkus 35 päeva ja 3 tervisepäeva aastas

• Tervise edendamisega seotud soodustused

Muud nõuded: Kasukasuks tuleb:

• Kommunikatsioonitöö kogemus võrdõiguslikkuse valdkonnas

• Teadmised ja kogemused riigihangete korraldamisest

• Teiste võõrkeelte oskus

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku kantselei (https://www.volinik.ee/).

Kandideerimiseks saada meile elulookirjeldus ja motiveeritud kandideerimisavaldus, milles kirjeldad oma varasemat kommunikatsiooni ning partnerlussuhete töö kogemust e-posti
aadressile: merli.kausvolinik.ee hiljemalt 16. septembriks 2024. Isikuandmete töötlemisel lähtume oma andmekaitsetingimustest, mis on leitav: https://www.volinik.ee/isikuandmete-tootlemise-tingimused

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: merli.kausvolinik.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1587419.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.