Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén > Komisjoner – Okolice Monachium, Niemcy

KOMISJONER – okolice Monachium, Niemcy. München, Kreisfreie Stadt

Vacantes de operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén en München, Kreisfreie Stadt (Alemania)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén.

Traducción de la profesión: Hilfsarbeitskräfte › Hilfsarbeiter im Bergbau, im Bau, bei der Herstellung von Waren und im Transportwesen › Hilfsarbeiter in Transport und Lagerei › Frachtarbeiter und verwandte Berufe.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: ZADANIA:

Kompletowanie i składowanie towarów

Praca z wózkiem widłowym czołowym

Praca ze skanerem lub pick by voice/na słuchawkach j. polski

OFERUJEMY:

Pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów.

Polski zespół w pracy.

Możliwość długotrwałej współpracy.

Praca na czas określony: 1 rok.

Godziny pracy 8:00 - 16:00.

Oferta pracy tymczasowej.

Kontakt z pracodawcą: 799 355 540 lub miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl

Oferta dostępna w sali D

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- umiejętności: Dobra kondycja fizyczna - konieczne; ORGANIZACJA CZASU PRACY - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie zas. zawodowe.

Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane uprawnienia na wózek UDT/również możliwość zrobienia uprawnień na miejscu.

Sprawności fizycznej.

Zaangażowanie i dokładności w powierzonych obowiązkach.

Dobra kondycja fizyczna.

Organizacja czasu pracy.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Región: München, Kreisfreie Stadt.

Ver 174 ofertas de trabajo en "München, Kreisfreie Stadt" (Alemania).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

tel.: 799 355 540, email: miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/1952.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén ofertadas.