Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Alemania > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Komisjoner W Chłodni _ Niemcy Kassel

Empleo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Alemania (Kassel)

Komisjoner W Chłodni _ Niemcy Kassel

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Bürokräfte und verwandte Berufe › Bürokräfte im Finanz- und Rechnungswesen, in der Statistik und in der Materialwirtschaft › Bürokräfte im Bereich Materialwirtschaft und Transport und verwandte Berufe › Fachkräfte in der Lagerwirtschaft.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Kompletowanie zamówień.

W pakiecie mamy dodatki:

100 EUR brutto  za POLECENIE pracowników do pracy

Premie efektywnościowe: do 900 EUR brutto

125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Co oferujemy:

Stawkę godzinową: 14,60 EUR brutto/ h zmiana dzienna i 18,25 EUR brutto/h zmiana nocna.

Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie.

Polski zespół w pracy/polscy brygadziści i koordynatorzy.

Możliwość pracy w niektóre soboty.

Zapewniamy zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach.

Dostępna kantyna w zakładzie pracy  dwudaniowy obiad za 3 EUR.

Opieka Medyczna Luxmed.

200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld),

płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza,

możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech),

możliwości zostania na dłużej –  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres,

szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomożemy Ci się rozwinąć

stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy

Praca na czas określony: 1 rok

Godziny pracy 7:00 15:00 - 21:00

Oferta pracy tymczasowej.

Kontakt z pracodawcą: miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl lub 799 355 540

Oferta pracy dostępna w sali D.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- umiejętności: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI - konieczne; Dobra kondycja fizyczna - konieczne; doświadczenie - konieczne

- pozostałe: wyksztalcenie zas. zawododowe, staż pracy pożądany, dobra kondycja fizyczna, zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Región: Kassel.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Ideal Work Germany Sp. z o.o..

tel.: 799 355 540, email: miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/2664.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.