Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > representante comercial > Komercialist - Prodajni - M/ž

KOMERCIALIST - PRODAJNI - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Demanda de representante comercial en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Prodajni agentje in posredniki/prodajne agentke in posrednice › Komercialni zastopniki/komercialne zastopnice za prodajo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

KOMERCIALIST ZA PRODAJO, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJA DELA NA PODROČJU PRIPRAVE PONUDB IN KALKULACIJ ZA POTREBE DRUŽBE NA OSNOVI KALKULATIVNIH ELEMENTOV (NORMATIVOV IN VIROV) IN VHODNIH PODATKOV O MATERIALIH, CELOVITO REDNO  SPREMLJANJE JAVNIH NAROČIL IN OSTALIH POVPRAŠEVANJ, TER PRIPRAVA PREDLOGOV  IN IZDELOVANJE VSEH VRST PONUDB ZA RAZPISE TER SODELOVANJE PRI ODPIRANJU PONUDB NA JAVNIH RAZPISIH, RAZGOVORI Z INVESTITORJI, PROJEKTANTI IN PONUDNIKI, PRIPRAVA, USKLAJEVANJE IN SKLEPANJE VSEH VRST POGODB S PODIZVAJALCI, DOBAVITELJI, KUPCI IN INVESTITORJI, IZDELOVANJE CENIKOV IN ANALIZE CEN ZA PROIZVODE IN STORITVE DRUŽBE TER PRIPRAVA CENIKA ZA KALKULATIVNO BAZO, IZDELOVANJE KALKULACIJ IN PREDRAČUNOV ZA GRADBENA, OBRTNIŠKA IN INŠTALACIJSKA DELA TER KONTROLIRANJE PREDRAČUNOV INVESTITORJEV,  IZVAJA OGLEDE, SVETOVANJE IN IZMERE NA TERENU (POPIS DEL), PRIPRAVLJA PONUDBE IN PREDRAČUNE ZA KUPCE,  PRIPRAVLJA TERMINSKE PLANE IN KALKULACIJE ZA POSAMEZNI PROJEKT (POTREBEN ČAS ZA IZVEDBO DEL IN POTREBNI RESURSI), SPREMLJA DOBAVITELJE STORITEV IN OSTALIH GRADBENIH MATERIALOV.

, Zelo zaželjeno: izkušnje na podobnem delovnem mestu - komercialno področje v gradbeništvu. Kandidate naprošamo, da pri pošiljanju svojih vlog po e-pošti v zadevi sporočila navedejo: "Prijava na delovno mesto: komercialist - prodajni".,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MAPRI PROASFALT, gradbeništvo in vzdrževanje, d.o.o., Cesta dveh cesarjev 172 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: WAGNER NIKA
Contact Phone: 01 422 03 30
Contact Email: nika.wagnermapri.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PG92710.

Ver las 390 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.