Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Vendedores por teléfono > Komercialist V Klicnem Centru V Lj - M/ž

KOMERCIALIST V KLICNEM CENTRU V LJ - M/Ž. Eslovenia

Oferta de trabajo de Vendedores por teléfono en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC PO TELEFONU, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 30,  IŠČEMO IZKUŠENEGA KOMERCIALISTA (POSPEŠEVANJE PRODAJE TELEKOMUNIKACIJSKIH MOBILNIH STORITEV-PAKETOV, KLICANJE OBSTOJEČIH STRANK) V KLICNEM CENTRU V LJUBLJANI. , Samo resni kandidati. PRIČAKUJEMO:

RAZVITE KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI V SLOVENSKEM JEZIKU,

VESELJE DO DELA Z LJUDMI IN POZITIVNA NARAVNANOST,

RAČUNALNIŠKA PISMENOST IN SPRETNOST,

VISOKA AMBICIOZNOST, ODGOVOREN IN PROAKTIVEN PRISTOP DO DELA,

PRIPRAVLJENOST ZA DELO IN SODELOVANJE V TIMU.

ZKUŠNJE SO IZREDNO ZAŽELENE, ZARES IZJEMOMA PA NISO NUJNE, V KOLIKOR STE ŽELJNI DELA, STE PRODAJALEC PO NARAVI, STE PROAKTIVNI, STE VZTRAJNI IN AMBICIOZNI.

NUDIMO: REDNO ZAPOSLITEV, STIMULACIJO Z NAGRAJEVANJEM USPEŠNOSTI. DOPOLDANSKO DELO. VIKENDI IN PRAZNIKI PROSTO.

ČE ZARES IŠČETE DELO, SE VIDITE V PRODAJI IN USTREZATE ZGORNJEM OPISU, NAM POŠLJITE PRIJAVO IN ŽIVLJENJEPIS NA: TRZENJEMARINGMAIL.COM

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: MARIN storitvena dejavnost d.o.o., Streliška ulica 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: , TOMAŽ
Contact Email: trzenjemaringmail.com

Identificador de la vacante:NX49958.

Ver las 670 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.