Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Guardias de protección > Komendant Owc (nr 6656)

Trabajo en Polonia de Guardias de protección

Komendant Owc (nr 6656)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług ochrony : Pracownicy usług ochrony : Pracownicy ochrony mienia i osób

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: opracowwanie planów pełnienia służby na posterunkach przez wartowników i tabeli posterunków oraz przedstawianie ich do zatwierdzenia dowódcy jednostki wojskowej, a także ścisła współpraca z pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych i komendantem ochrony jednostki wojskowej, w tym uczestniczenie w opracowaniu planu ochrony jednostki wojskowej, obiektu lub urządzenia wojskowego, regulowanie toku służby, zgodnie z planem jej pełnienia przez stan osobowy, przeprowadzanie instruktażu dla wart i systematyczne kontrolowanie oraz nadzorowanie pełnienia służby ochronnej, organizowanie i prowadzenie szkolenia wartowników, w tym strzelań, sporządzanie dokumentacji dotyczącej czasu pełnienia służby przez dowodców wart i wartowników, a w szczególności haronogramu i grafika pracy oraz wykazu przepracowanych godzin w porze nocnej i na drugiej zmianie oraz wniosków i wykazów premiowychWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- inne zawody: Technik ochrony fizycznej osób i mienia* - konieczne- pozostałe: wymagany co najmniej trzyletni staż pracy w OWC na stanowisku zastępcy komendanta albo dowódcy warty lub co najmniej podoficer zawodowy, wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni (A, K), dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point), aktualne badania osoby posiadającej wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznejSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: kontakt tel.

261 412 726 w godz.

7.00 - 15.00 - p.

Barbara Kulawik - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3300 (PLN).

Empleador: 1 BATALION DOWODZENIA I ZABEZPIECZENIA W BYDGOSZCZY (JW Nr 1190).

Instrucciones para solicitar:

tel.: 261 412 726

Identificador de la vacante:1445StPr/18/6656.

Ver las 541 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.