Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos > Kokoonpanija, Muut Teollisuustuotteet, 5 Paikkaa, Lammin Ikkuna Oy, Lammin Tehdas, Hämeenlinna

Ofertas de trabajo de montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos en Kanta-Häme (Finlandia)

Kokoonpanija, Muut Teollisuustuotteet, 5 Paikkaa, Lammin Ikkuna Oy, Lammin Tehdas, Hämeenlinna

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Muut teollisuustuotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule töihin Lammin Ikkuna Oy:n tehtaalle!

Haemme itsenäiseen työhön kykeneviä, 18-vuotta täyttäneitä, aktiivisia työntekijöitä Lammin ikkunatehtaalle. Työssä pääsee tekemään erilaisia ikkunavalmistuksen töitä, mm. kokoonpanoa, lasitusta ja pakkausta. Aiempaa kokemusta vastaavasta työstä emme vaadi, vaan koulutamme tehtäviin. Työ on 2-vuorotyötä.

Toivomme sinulta:

- 18-vuoden ikää

- Aktiivisuutta ja oma-aloitteisuutta

- Tarkkaa työskentelytapaa

Saat meiltä:

- Vakituisen työn vakavaraisesta ja jatkuvasti kehittyvästä kotimaisesta yhtiöstä

- Perehdytyksen ja koulutusta yhtiön toimitiloissa

- Asiantuntevien kollegoiden päivittäisen tuen

- Arvokasta työkokemusta

Lisätietoja tehtävistä antaa tuotannonsuunnittelija Eija Ala-Savikota, puh. 010 8411 719. Lähetä vapaamuotoinen hakemus ja palkkatoive sähköpostilla osoitteeseen rekrylammin.fi . Kirjoita viestin otsikoksi "Rekry/Tuotanto". Sovitaan tapaaminen ja jatketaan siitä! Täytämme työpaikat tehtäviin sopivien henkilöiden löydyttyä.

Tutustu myös meidän tehtävistä kertoviin uratarinoihin Lammin Ikkunan blogissa: https://www.lammin.fi/kategoria/uratarinat/

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 63 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Lammin Ikkuna Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:0d63f6a0-749a-4b9b-a27b-83b7e947ec3b.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos ofertadas.