Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > mozo de equipaje aeroportuario/moza de equipaje aeroportuario > Kokoaikainen Varastotyöntekijä Päivätöihin Saloon, Salo

Kokoaikainen varastotyöntekijä päivätöihin Saloon, Salo

Ofertas de empleo de mozo de equipaje aeroportuario/moza de equipaje aeroportuario en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de equipaje aeroportuario/moza de equipaje aeroportuario.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Teollisuuden ja rakentamisen avustavat työntekijät › Rahdinkäsittelijät ja varastotyöntekijät ym › Rahdinkäsittelijät, varastotyöntekijät ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme innostunutta varastotyöntekijää monipuolisiin erilaisiin varastolla tehtäviin töihin.

Me Boltilla tarjoamme työntekijöillemme kannustavan Bonusjärjestelmän, työterveyshuollon heti ensimmäisestä päivästä, sekä kannustavan työilmapiirin.

Mahdollisia työtehtäviä varastolla ovat keräily, pakkaaminen, saapuvan tavaran vastaanotto sekä lähettämön työtehtävät. Varastolla on myös mahdollista päästä tekemään trukilla töitä.

Työssä pärjäät jos haluat oppia uutta, olet avoin erilaisille työtehtäville, etkä kaihda fyysistäkään työtä. Katsomme eduksesi, jos sinulla on aikaisempaa kokemusta varastolta, tai trukin käytöstä.

Hakijalta odotamme kuitenkin enemmän reippautta, toimeen tarttuvaa asennetta, sekä valmiutta työskennellä kahdessa vuorossa. Kesätyönhakijoiden tulee olla täysi-ikäisiä.

Töitä on tarjolla ainakin ensi vuoden kevääseen saakka. Kyseessä on aluksi vanhempainvapaan sijaisuus, joka kestää noin 8-9 kuukautta.

Kiinnostuitko? Hae paikkaa pian! Käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana, ja täytämme paikat sopivien tekijöiden löytyessä.

Lisätietoja työstä antaa:

Ville Inkinen

ville.inkinenbolt.works

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:0726c988-c1d6-4eb6-ad78-20d718f1f6c2.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de equipaje aeroportuario/moza de equipaje aeroportuario ofertadas.