Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Rukan Camp Oy, Base Eat & Heat Saunaravintola, Kuusamo

Kokki, Rukan Camp Oy, Base Eat & Heat saunaravintola, Kuusamo

Trabajos en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluatko kokata upeissa tunturimaisemissa ja olla osa jotain ainutlaatuista? Base Eat & Heat on uusi saunaravintola Saaruan huipulla, ja se avaa ovensa joulukuussa 2024. Etsimme nyt kahta intohimoista kokkia täydentämään huipputiimiämme ajalle 13.12-22.4.2024!

Mitä odotamme sinulta:

- Kokemusta ravintola-alalta, erityisesti à la carte -keittiössä.

- Rakkautta laadukkaaseen ruokaan ja intoa kehittyä ammattilaisena.

- Kykyä pitää yllä positiivinen asenne kiireen keskellä.

- Luovuutta ja halua luoda uusia, unohtumattomia makuelämyksiä.

Mitä tarjoamme sinulle:

- Mahdollisuuden työskennellä upeissa tunturimaisemissa osana ainutlaatuista ravintolaa.

- Inspiroivan ja kannustavan työympäristön, jossa luovuutta ja intohimoa arvostetaan.

- Kilpailukykyisen palkan ja houkuttelevat henkilökuntaedut.

Työt alkavat: Joulukuussa 2024.

Kiinnostuitko? Lähetä hakemuksesi ja CV mahdollisimman pian osoitteeseen tana.kotivuoricampkitchen.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rukan Camp Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:163fdf66-83bb-430d-b865-7754bfc1d178.

Ver las 932 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.