Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Ylläksen Loma Oy, Lomakeskus Seita äkäslompolo, Kolari

Oferta de trabajo en Finlandia (Lappi) de cocinero/cocinera

Kokki, Ylläksen Loma Oy, Lomakeskus Seita äkäslompolo, Kolari

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lomakeskus Seita on yli 74 vuotias perheyritys Ylläksellä, Seitsemän Tunturin Kylässä Äkäslompolossa.

Haemme joukkoomme reipasta ammattitaitoista keittiön vastaavaa kokkia.

Odotamme sinulta:

- itsenäiseen työskentelyyn pystyvyyttä

- olet hyvää ruokaa valmistava

- asiakaspalvelullisuutta

Vähimmäisvaatimuksena meillä on:

- hygieniapassi

- koulutus ja/TAI pitkä työkokemus kokin töistä

- kiinnostusta valmistaa tarjottava ruoka paikan henkeä kunnioittaen

Vuokraamme omille työntekijöillemme yhteisasuntoa tarvittaessa.

Vapaapäivinä voit lainata hotellilta lumikengät ja tutustua vaikkapa läheiseen Pallas-Yllästunturin kansallispuistoon.

Skibussi rinteille sekä hiihtoladut lähtevät hotellin edustalta. Aamun voi aloittaa myös virkistävällä pulahduksella hotellin uima-altaaseen.

Toimita hakemuksesi ansioluetteloineen sähköpostilla

pasi.kurkkioseitahotelli.fi

Työntekijän haku päättyy, kun löydämme sopivan henkilön joukkoomme.

Haastatteluja suoritetaan jo hakuaikana.

Lisätietoa hotellistamme löytyy sivulta www.seitahotelli.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Ylläksen Loma Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:6ea5dd6f-11b4-4b15-bd71-cf503cbf1ad2.

Ver las 932 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.