Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, 2 Paikkaa, Valley Cong Oy, Tampere

Kokki, 2 paikkaa, Valley Cong Oy, Tampere. Pirkanmaa

Trabajo en Pirkanmaa (Finlandia) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

SUSHI KOKKI

Etsitään työntekijää vilkkaaseen sushi pisteeseen Tampereen keskustaan.

Meidän tavoitteenamme on luoda parempaa sushia buffet pöytään, take-away annoksia kiireisille lounastajille ja kehittää makuja, jotka ovat lähempänä sushin alkukotia, Japania. Etsimme työntekijöitä toiseen sushiravintolaamme, joka aukeaa syyskuussa. Etsimme joukkoomme motivoitunutta työntekijää, vahvalla asenteella oppia.

Kokin ammatti ja/tai kokemus sushin valmistuksesta katsotaan eduksi, mutta ei ole pakollista. Koulutamme kaikki työntekijämme oman keittiömme ammattilaisiksi.

Haluamme tiimiimme hyvän joukkuepelaajan, jolla on asenne kohdallaan ja halu oppia. Voit siis olla vasta valmistunut tai alan vahva ammattilainen. Sushin ja japanilaisen ruuan tuntemuksella voit olla osana menun ja reseptien suunnittelua tulevaisuudessa. Ja tietysti pääset myös työskentelemään mahtavassa ja motivoituneessa porukassa!

Työhön tarvitaan hygieniapassi. Englannin kielen osaaminen katsotaan eduksi.

Työ on vuorotyötä ja etsimme useampaan tehtävään työntekijää. Sushi piste on avoinna viikon jokaisena päivänä.

Palkkaus on neuvoteltavissa kokemuksen mukaan. Ole rohkeasti meihin yhteydessä, mikäli sinulle heräsi kysymyksiä työstä. Kerromme mielellämme lisää yksityiskohtia.

Hakemukset osoitteeseen

danni.ma13913gmail.com

tai sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Valley Cong Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:953370ec-fd44-4ecf-b19f-908179901c88.

Ver las 911 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.