Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > cocinero especializado en cocina industrial/cocinera especializada en cocina industrial > Kokki Hotel Golden Domeen, Iisalmi, Iisalmi

Búsqueda en Pohjois-Savo (Finlandia) de cocinero especializado en cocina industrial/cocinera especializada en cocina industrial

Kokki Hotel Golden Domeen, Iisalmi, Iisalmi

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera › cocinero especializado en cocina industrial/cocinera especializada en cocina industrial.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Iisalmeen Hotel Golden Domeen à la carte taitoista KOKKIA pidempiaikaiseen työsuhteeseen!

Hotel Golden Dome majoittaa mukavasti sekä yksittäiset että ryhmämatkaajat, olipa kyseessä sitten vapaa-aika tai työhön liittyvä tarve. Hotel Golden Domessa korostuvat tyylikkyys, yksilöllisyys ja lähiajattelu. Hotellin upea sisustus, ravintolasalin suuret freskot ja välitön palvelu ovat jo elämys itsessään. Majoituskapasiteettia korkeatasoisessa hotellissa on yhteensä noin 70 matkustajalle.

Etsimämme henkilö on energinen ja luova tiimipelaaja, joka suhtautuu työhönsä intohimoisesti. Haluat kehittää ammattitaitoasi ja oppia sekä olla luomassa mukana uutta! Toivomme sinulta aiempaa kokemusta à la carte kokin tehtävistä, mutta tärkeintä on rautainen asenne ja oppimishalu. Edellytämme myös hygieniapassia.

Töitä olisi tarjolla vähintään 70 h/3vko, mutta hyvälle tekijälle on mahdollisuus myös täysiin tunteihin. Tarjoamme kilpailukykyisen palkan ja mukavan työympäristön.

Mikäli koet olevasi etsimämme henkilö, laitathan hakemuksesi mahdollisimman pian. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana. Paikka täytetään heti sopivan tekijän löydyttyä!

Lisätietoja saat:

Jenna Hämynen

+358 50 328 3068

jenna.hamynenbolt.works

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:c62e7d94-12e8-4a0d-807e-8b5e69101ebb.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera › cocinero especializado en cocina industrial/cocinera especializada en cocina industrial ofertadas.