Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > cocinero/cocinera > Kokk

Kokk. Estonia

Demanda en Estonia de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Kokad › Kokad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Võimalus töötada Tallinna populaarseimas sushi restoranis, võtta osa tugevast meeskonnast ja saada kõrgete standardite toitlustusasutuse kogemust. Meie koht pole ühegi teise koha moodi, kui oled avatud ja otsid erilist kogemust, siis võimalik, et just sina sobid meile!

- Töö nii kuumas kui ka külmas köögis

- toidu õigeaegne, täpne, kvaliteetne ja efektiivne valmistamine

- köögi puhtuse jälgimine.

Omalt poolt pakume: Meie poolt on Sulle:

- juhtkond, kes väärtustab töötajaid

- korrektne väljaõpe

- nooruslik ja energiline töökeskkond

- head töötingimused

- vääriline töötasu ja lisatasu vastavalt töötulemustele

- ühisüritused

- jõusaali kasutusvõimalus

- majasisesed soodustused

Muud nõuded: Sushi Plaza kokk:

teeb süüa armastusega,

tähelepanelik/ teadlik,

avatud ja siiras,

kohusetundlik ja aus,

hea meeskonnatöötaja.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kokana ja tahe anda endast kõik, parima tulemuste saavutamiseks.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Rice&Nori OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56909081
  • Correo electrónico: katrinsushiplaza.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581992.

Ver las 944 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.