Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > cocinero/cocinera > Kokk

Kokk. Estonia

Ofertas de trabajo en Estonia de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Kokad › Kokad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Narva Kreenholmi kohvikusse Kaar

Tööülesanded: * toitude kavandamine, toiduainete ettevalmistamine ja kuumtöötlemine;

* köögiabiliste töö kavandamine, juhendamine ja koordineerimine;

* toidu kvaliteedi kontrollimine;

* koostisainete kaalumine, mõõtmine ja segamine vastavalt retseptidele ja isiklikule hinnangule;

* laovarude ratsionaalne kasutamine ja jääkide minimeerimine;

* toidu nõuetekohase esitlemise tagamine;

* oma töökoha puhas ja korras hoidmine;

* köögiseadmete heas tehnilises korras hoidmine;

* oma ülesannete korrektne ja õigeaegne täitmine vastavalt töökirjeldusele;

* ülemuse teavitamine igast tuvastatud ohust. Ülemuse kursis hoidmine valmistatavate toitude kõigi aspektidega, eeskätt seoses nende värskuse, toorainevarude peatse lõppemise, tellimist vajavate toodete ning kõigi muude probleemidega, mis võivad nende tööülesannete täitmise raskeks või võimatuks muuta.

Omalt poolt pakume: Täistööajaga või osalise tööajaga mitmekesist ja huvitavat tööd,

tuge kohanemisel ja igapäevatöös,

mõnusat meeskonda,

arenemisvõimalust.

Muud nõuded: Kohvik Kaar otsib oma meeskonda kokka, kes peab lugu oma töökohast, kohusetundlik, kiire, hea pingetaluvusega, eelneva töökogemusega.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OÜ A.A.M. kohvik.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56640107
  • Correo electrónico: meieinimesedkohvikkaar.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581570.

Ver las 900 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.