kokk. Louna-Eesti. Estonia

Oferta de empleo en Louna-Eesti (Estonia) de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados.
Teenindus- ja müügitöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
vähemalt põhiharidus, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus, täiendkoolitus); eesti keele oskus kesktasemel (B2); Eesti vabariigi kodanik; kehtiv tervisetõend. Kandidaadilt ootame: algatusvõimet ja kohusetunnet; otsustus- ja vastutusvõimet; võimet reageerida kiiresti muutustele; meeskonnatööle orienteeritust. Eelise annab suurköögis töötamise kogemus. toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine; täistööaeg, vahetustega. (2 päeva tööl, 2 vaba. Esimene vahetus 5:00-17:00 ja teine vahetus 9:00-21:00).töö on vaheldusrikas; mõistlikud vahetused, palju vaba aega; väärikas, stabiilne palk ja paindlikud tingimused; sinu kasutuses uued, kaasaegsed töövahendid; töötades meie meeskonnas saad väga hea juhtimiskogemuse; ülivõimas, sõbralik ja toetav tiim.Kaitseväe värbamiskeskus Igor Novitski / Tel: 717 0823 / E-post: igor.novitskiReemplazar por una arrobakra.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Igor Novitski, igor.novitskiReemplazar por una arrobakra.ee, 717 0823

Empresa: Kaitseressursside Amet.

Dirección: Kose tee 3a, Võru linn, Võru maakond.

Contacto: Igor Novitski

Email: igor.novitskiReemplazar por una arrobakra.ee

Teléfono: 717 0823.

Ver las 175 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados ofertadas.