Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > cocinero/cocinera > Kokk Toiduainetööstusesse

Kokk toiduainetööstusesse. Estonia

Contrato en Estonia de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Kokad › Kokad.

Descripción de la oferta de trabajo:

töö päevasel ajal graafiku alusel

Tööülesanded: Toidu valmistamine vastavalt retseptile toiduainetööstuse köögis.

Omalt poolt pakume: • Töötajatele ja nende lastele tehakse tähtpäevade puhul toredaid kingitusi

• Töötajad saavad tasuta kasutada ettevõtte läheduses asuvat spordikeskust ja sauna

• Tasuta transport tööle ja tagasi

• Peame alati meeles, kui meie töötajatel on sünnipäev ja õnnitleme neid

• Meie töötajate kasutuses on tasuta massaažitool

• Ettevõtte heade majandusnäitajate korral maksame töötulemuste põhjal preemiat 2 korda aastas

• Maksame staažipreemiat alates 1 töötatud aastast

• Tööriided ja jalanõud väljastatakse ettevõtte poolt. Tööriiete pesemise eest vastutab tööandja

• Erinevad omatöötaja soodustused ja pakkumised koostööpartneritelt

Muud nõuded: Ootame inimest, kellel on töökogemus suurtes toiduainetööstuste köökides (nt koolides) ja omab koka tunnistust.

Kõikidel inimestel, kes tulevad meie juurde tööle, peab olema kehtiv tervisetõend, mis võimaldab töötada avatud toiduga.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Lunden Food OÜ (http://www.lunden.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 501 1869
  • Correo electrónico: natalia.jerjominalunden.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1578415.

Ver las 866 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.