Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > representante comercial > Kokenut Vitamiinimyyjä (koko-aika)

Kokenut Vitamiinimyyjä (Koko-Aika). Helsinki-Uusimaa

Contratación en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tehtäväsi:

-Myyt vitamiineja ja ravintolisiä puhelimitse sekä nykyisille että uusille asiakkaille

-Rakennat ja ylläpidät asiakassuhteita

-Varmistat, että asiakkaat saavat parhaan mahdollisen tuoteneuvonnan ja palvelun

-Tavoitteena on saavuttaa ja ylittää myyntitavoitteet, mutta myös rakastaa ja palvella ihmisiä yksilökohtaisella tasolla.

Odotamme sinulta:

-Positiivisuutta

-Suomen kielen taitoa, sekä hyvää suullista ilmaisutaitoa

-Aikaisempaa kokemusta puhelinmyynnistä, tai vahvaa tahtoa oppia nopeasti

-Valmiutta itsenäiseen- sekä ryhmätyöskentelyyn

-Aitoa tahtoa löytää ihmisille terveysratkaisuja, joiden tuomille hyödyille asiakkaalla ei löytyisi sanoja.

Tarjoamme sinulle:

-Kattavan perehdytyksen sekä jatkuvan koulutuksen

-Motivoivan palkkamallin alan kannustavimmilla provisioilla

-Rennon ja rohkean työympäristön

-Mahdollisuuden edetä uralla/yrityksen sisällä nopealla aikataululla

Jos tämä työpaikka tuntuu sinulle oikealta, niin lähetä hakemuksesi ja CV:si osoitteeseen danielhelpbrotherout.fi viimeistään 31.10. Toimi nopeasti, sillä täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 970 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: HelpBrotherOut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:3de70532-b01d-42a5-9984-cf2ab4459e27.

Ver las 636 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.