Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Kokenut Maalari, Staffmill Oy, Kuopio

Kokenut maalari, StaffMill Oy, Kuopio. Pohjois-Savo

Trabajo en Finlandia (Pohjois-Savo) de pintor de obra/pintora de obra

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (www.staffmill.fi) etsii ammattitaitoista maalaria asiakasyrityksen palvelukseen Kuopioon. Sopivalle osaajalle työ on kokoaikainen ja kesto koko loppukesän ajaksi. Lähde mukaan monipuolisiin maalausalan tehtäviin sisä- (seinien) sekä rakennusten julkisivumaalauksen pariin! Sillä työtä tehdään paikoin telineillä, korkeat paikat eivät saa häiritä työn tarkkuutta ja etenemistä - odotamme osaajalta kokemusta telineillä työskentelystä. Työkohteet sijaitsevat liikkuvasti Kuopion alueella.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian! Lisätietoja paikasta saat halutessasi Stäffärin Eevalta numerosta 050 336 1868.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan sekä helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi

- yhteydenpidon ja tuen - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation mm. terveystapauksissa ja työhön liittyvissä kysymyksissä

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 142 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:18b09199-1804-4c54-849e-266d44b62514.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.