Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico > Kokenut Cnc-koneistaja, Staffmill Oy, Jyväskylä

Kokenut CNC-koneistaja, StaffMill Oy, Jyväskylä. Keski-Suomi

Vacante en Finlandia (Keski-Suomi) de operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Omaatko osaamista CNC-koneistuksesta? Tässä upea mahdollisuus liittyä mukaan ammattitaitoiseen tiimiin! StaffMill (https://www.staffmill.fi/) etsii osaavaa CNC-koneistajaa asiakasyrityksen palvelukseen Jyväskylään. Sopivalle osaajalle on tarjolla kokoaikainen ja vakituinen työ. Työtä tehdään kahdessa vuorossa myös satunnaisesti viikonloppuisin ja pääset työskentelemään itsenäisesti ajantasaisella koneistolla - vastuullinen ja huolellinen työote laadun varmistamiseksi on ensiarvoisen tärkeää. Osaajalta odotetaan vankkaa kokemusta (useampi vuosi) koneistamisesta (eritoten Siemens 840D-ohjauksesta). Tehtävässä menestyäksesi hallitset käsimittalaitteet sekä omaat piirustusten lukutaidon. Tehtävässä eduksi katsotaan Fanuc-ohjauksen tuntemus. Työssä tarvitset lupakorteista työturvallisuuskortin (eduksi ensiapukortti), mutta näiden suorittamisessa tai päivittämisessä voimme olla avuksi.

Paikka täytetään heti sopivan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian :) Lisätietoja tehtävästä saat halutessasi Stäffärin Santerilta numerosta 044 323 7004.

Tarjoamme sinulle

- luotettavan työnantajan

- helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi ja hoitaa mm. työhön liittyvät kysymykset asiakasyrityksen kanssa

- yhteydenpidon työntekijään - huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation terveystapauksissa ja työongelmissa

- eri toimeksiantajia tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 176 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:a277c766-a286-4d59-81a6-cf47fb2aa866.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico ofertadas.